Klientide tagasiside

Minu siiras tänu kõigile toredatele kohtumistele ja pildistamistele.

Aitäh, et oled olnud Sina ise, aitäh usalduse eest 

Uute kohtumisteni!

reklaamfoto_kirss_design4.jpg

- Kirss Design - 

"Kui sa oled üks nendest, kes ei tunne ennast kaamera ees väga mugavalt ja ei tea kuidas täpselt ikka pildil ilus välja näha, siis kindlasti soovitan katsetada Kristiga pildistamist, sest tema juba teab!
Õhkkond Kristiga pildistades on nii mugav, et millegi pärast põdeda ei ole. Ja tean omast kogemusest, et pärst ei usu ise ka, et nii ilus võid piltidel välja näha.
Lisaks on tema tööde kvaliteet alates valgusest, töötlusest, sättimisest... tema nägemusest, kõik on lihtsalt super!
Olen Kristiga niiii mitmeid pildistamisi teinud nii töö jaoks kui enda jaoks ja just selle tõttu, et tema tase ja Kristi ise on lihtsalt mega!"

- Sevil - 

"Kristi on imeline fotograaf ja väga armas inimene. Olen temaga pildistanud endast pilte, kui ka koos perega ja tulemused on alati super. Kristi oskab väga hästi juhendada pildistamise ajal ja tal on alati häid ideid."

portree_fotod_kevadel.jpg
pildistamine fotostuudios.jpg

- Lisett - 

"Väga tore ja hea fotograaf. Kristi jagab ka juhiseid ning sellepärast oli kaamera ees väga mugav olla. Pildid tulid väga ilusad ❤"

- Eliis - 

"Kaamerahirmu Kristiga tundma ei pea. Kuidagi võlub ta imelised pildid välja ka kõige kohmetumast tammujast:) Näeb õigeid nurkasid, sätib ja juhendab."

portree_talvel.jpg
pulmapildid6.jpg

- Bret & Jürgen - 

"Palusime Kristit pildistama meie kahekesi-pulmapäeva ja ei oleks saanud rohkem rahul olla. Kristi juhendas meid täpselt piisavalt, samas saime väga elulised ja ka n-ö käigupealt pulmapilte, nagu soovisime. Ta oli meiega ka kirikus ja andis edasi väga mõnusat vaibi. Piltidega oleme ise väga rahul ja kõik lähedased on pulmafotosid samuti väga kiitnud. Kuigi ilm oli üpris hall, siis piltidelt seda küll näha ei ole - hästi valitud kohad ja valgus Kristi poolt! Super töö ja suur aitäh veel kord!"

- Ülle Lichtfeldt -

"Tänud fotode eest! Minu meelest on ühed kõnekamad fotod, mis minust tehtud, need jutustavad lugu...pole pelgalt ilupildid."

portreefotod_37.jpg
portreed_5.jpg

- Woodmoon - 

 "Oleme palju mõelnud koostööle ja partneritele, kellega koos asju teha ning Kristi on üks selliseid, kellest meie pole nõus enam loobuma. Tegemist on ülimalt armsa, sooja ja professionaalse fotograafiga, kes suudab luua mõnusa ja vaba õhkkonna ning keda saab pimesi usaldada. 
Mingid asjad on siin elus NII ÕIGED!"

- Liis -

"Kristi juurde soovitan kohe kindlasti minna ka neil, kes end kaamera ees väga mugavalt ei tunne. Tema oskuslik juhendamine ja sõbralik õhkkond on suureks abiks ja fotod on imelised - nagu otse ajakirja kaanelt. Aitäh veelkord!"

portree fotostuudios2.jpg
paarifotod_perefotod_19.jpg

- Ajakiri Vegan - 

"Kui oled professionaalse fotograafi otsingul, siis meie lemmik on Kristi. Tal on alati enne fotoshooti kõik läbi mõeldud - üle on vaadatud kohad, kus pildistada, peas on läbi käidud plaan, mis asendis ja kohas ning järjekorras pildid tulevad. Kristi tutvub ka nii palju kui võimalik pildistatava persooniga, et tabada pildile just sellele inimesele iseloomulik. Kristi hea omadus on ka see, et ta oskab anda täpseid juhiseid, kuidas ilusti pildile jääda. Kogu protsess käib mängleval kergusel ja kiiresti. Ja tulemused, need ei vaja kiidusõnu, sest teadagi ütleb pilt rohkem kui tuhat sõna!"

- Erle -

"Aitäh Kristi, et olid nõu ja jõu ja nii loomulikult armsa olekuga kohal ja päriselt olemas, et isegi minusugune suutis pildile jääda :) Oli üks ütlemata tore päev ja mina tulemusega väga rahul ;)"

woodmoon_pildistamine.jpg
Kirss_toote pildistamine.jpg

- Eva-Lota - 

"Soovitan soojalt ❤ Kaamera ees olek on mugav ning Kristi jagab ka juhiseid, kui ise kaamera ees kinni kiiluma peaks. Tulemus on puhas ja kaunis 😊!"

- Teele -

"Tahan Sind veel tänada! Kogu pildistamise kogemus oli väga meeldiv ja kui millalgi fotograafi vajan, siis tean kohe kelle juurde pöörduda ;)"

portree.jpg
Perefotod_perefotograaf_1.jpg

- Laura & pere - 

"Pildid on imeilusad! Aitäh, et meid pildistamas käisid!"

- Kaido -

Ma olen ülirahul ja tänulik! :)

Minule on see kõik olnud algusest peale täiesti sürreaalne seiklus. Paari vannipardi ujutamine Kadrioru kanalis viis välja profifotograafi tehtud superfotodeni... minust :) 

Annetust tehes läksin ju andma, aga täna tunnen, et tegelikult andsin väga vähe võrreldes sellega mida sain. Sain fotosessioonil osalemise kogemuse, sünnipäevaks üliägedad pildid (mul oli laupäeval sünnipäev), suhtlemiskogemuse ülilaheda inimesega ja korraliku litaka positiivset energiat pikaks-pikaks ajaks! 

mees_portree_3.jpg