top of page

Fotograaf Kristi Heil

klientide tagasiside

Minu siiras tänu kõigile toredatele kohtumistele ja pildistamistele.

Aitäh, et oled olnud Sina ise, aitäh usalduse eest ❤

Uute kohtumisteni!

ema_laps_fotosessioon_3.jpg

- Helen -

"Kristi on üks imearmas ja soe inimene, kelle peaaegu et märkamatu juhendamisega ilmuvad imetabased pildid. Kristi näeb rohkemat kui teised... :)"

- Kätlin - 

"Väga professionaalne, kõrge kvaliteet, detailideni ajab fotoilu taga. Meeletult mõnus meeleolu pildistamisel. Paindlik ja alati valmis uuteks väljakutseteks!"

pulmapildid_6.jpg

- Jaanika & Ain -

"Aitäh Kristi imelise päeva ja võrratute piltide eest!
Oled südamlik ja vahva!
Tegid meie erilise päeva veelgi erilisemaks!
Koos sinu ja sinu kaameraga oli selline mõnus kulgemine, kuigi aega nappis :) ❤️"

- Gabriela -

"We hired Kristi for an outdoor photoshoot around Christmas. Kristi was very professional and timely. She speaks perfect english which is great for us since we were only in town for a short visit and do not speak Estonian.

She was very knowledgeable of the city and knew where to get the best views for our photos and gave us great tips on things to do and see along the way. She delivered our photos quickly and we LOVE them. I would highly recommend anyone looking for a great product at a fair price to consider hiring Kristi."

couple photography.jpeg

- Kaidi -

"Kristi on haldjas kaamera taga, kes on soe ja hooliv. Ta oskab luua nii toetavava õhkkonna, et isegi kaamera ees muidu kohmakana tundvana, võid unustada, et oled sattunud fotosessioonile. :) Ruumi loomine, juhendamine, tulemus fotodena on mõnusa sooja ja pehme joonega. Vahet ei ole, kas soovid kodulehele sobivaid fotosid või hoopis midagi muud erilist. Tulemus on nii kena ja naelutab vaatama :)"

- Hellika -

"Aitäh Sulle! Väga ilusad ja armsad pildid minu kõige kallimatest! Oskad hästi tabada hetke ja püüda emotsiooni!"

portree.jpg
reklaamfoto_kirss_design_6.jpg

- Kirss Design - 

"Kui sa oled üks nendest, kes ei tunne ennast kaamera ees väga mugavalt ja ei tea kuidas täpselt ikka pildil ilus välja näha, siis kindlasti soovitan katsetada Kristiga pildistamist, sest tema juba teab!
Õhkkond Kristiga pildistades on nii mugav, et millegi pärast põdeda ei ole. Ja tean omast kogemusest, et pärst ei usu ise ka, et nii ilus võid piltidel välja näha.
Lisaks on tema tööde kvaliteet alates valgusest, töötlusest, sättimisest... tema nägemusest, kõik on lihtsalt super!
Olen Kristiga niiii mitmeid pildistamisi teinud nii töö jaoks kui enda jaoks ja just selle tõttu, et tema tase ja Kristi ise on lihtsalt mega!"

- Sevil - 

"Kristi on imeline fotograaf ja väga armas inimene. Olen temaga pildistanud endast pilte, kui ka koos perega ja tulemused on alati super. Kristi oskab väga hästi juhendada pildistamise ajal ja tal on alati häid ideid."

portreed kadriorus_2.jpg
fotosessioon fotostuudios_4.jpg

- Lisett - 

"Väga tore ja hea fotograaf. Kristi jagab ka juhiseid ning sellepärast oli kaamera ees väga mugav olla. Pildid tulid väga ilusad ❤"

- Eliis - 

"Kaamerahirmu Kristiga tundma ei pea. Kuidagi võlub ta imelised pildid välja ka kõige kohmetumast tammujast:) Näeb õigeid nurkasid, sätib ja juhendab."

talvine fotosessioon_1.jpg
pulmafotograaf_1.jpg

- Bret & Jürgen - 

"Palusime Kristit pildistama meie kahekesi-pulmapäeva ja ei oleks saanud rohkem rahul olla. Kristi juhendas meid täpselt piisavalt, samas saime väga elulised ja ka n-ö käigupealt pulmapilte, nagu soovisime. Ta oli meiega ka kirikus ja andis edasi väga mõnusat vaibi. Piltidega oleme ise väga rahul ja kõik lähedased on pulmafotosid samuti väga kiitnud. Kuigi ilm oli üpris hall, siis piltidelt seda küll näha ei ole - hästi valitud kohad ja valgus Kristi poolt! Super töö ja suur aitäh veel kord!"

- Ülle Lichtfeldt -

"Tänud fotode eest! Minu meelest on ühed kõnekamad fotod, mis minust tehtud, need jutustavad lugu...pole pelgalt ilupildid."

ülle lichtfeldt_portree_3.jpg
reklaamfoto_woodmoon7.jpg

- Woodmoon - 

 "Oleme palju mõelnud koostööle ja partneritele, kellega koos asju teha ning Kristi on üks selliseid, kellest meie pole nõus enam loobuma. Tegemist on ülimalt armsa, sooja ja professionaalse fotograafiga, kes suudab luua mõnusa ja vaba õhkkonna ning keda saab pimesi usaldada. 
Mingid asjad on siin elus NII ÕIGED!"

- Liis -

"Kristi juurde soovitan kohe kindlasti minna ka neil, kes end kaamera ees väga mugavalt ei tunne. Tema oskuslik juhendamine ja sõbralik õhkkond on suureks abiks ja fotod on imelised - nagu otse ajakirja kaanelt. Aitäh veelkord!"

Kirss_portree_3.jpg
fotosessioon kallimaga looduses_5.jpg

- Ajakiri Vegan - 

"Kui oled professionaalse fotograafi otsingul, siis meie lemmik on Kristi. Tal on alati enne fotoshooti kõik läbi mõeldud - üle on vaadatud kohad, kus pildistada, peas on läbi käidud plaan, mis asendis ja kohas ning järjekorras pildid tulevad. Kristi tutvub ka nii palju kui võimalik pildistatava persooniga, et tabada pildile just sellele inimesele iseloomulik. Kristi hea omadus on ka see, et ta oskab anda täpseid juhiseid, kuidas ilusti pildile jääda. Kogu protsess käib mängleval kergusel ja kiiresti. Ja tulemused, need ei vaja kiidusõnu, sest teadagi ütleb pilt rohkem kui tuhat sõna!"

- Erle -

"Aitäh Kristi, et olid nõu ja jõu ja nii loomulikult armsa olekuga kohal ja päriselt olemas, et isegi minusugune suutis pildile jääda :) Oli üks ütlemata tore päev ja mina tulemusega väga rahul ;)"

naiselik_portree_3.jpg
kirss design_tootepilt_reklaam_7.jpg

- Eva-Lota - 

"Soovitan soojalt ❤ Kaamera ees olek on mugav ning Kristi jagab ka juhiseid, kui ise kaamera ees kinni kiiluma peaks. Tulemus on puhas ja kaunis 😊!"

- Teele -

"Tahan Sind veel tänada! Kogu pildistamise kogemus oli väga meeldiv ja kui millalgi fotograafi vajan, siis tean kohe kelle juurde pöörduda ;)"

portreed fotosessioon telliskivis2.jpg
perepildid_3.jpg

- Laura & pere - 

"Pildid on imeilusad! Aitäh, et meid pildistamas käisid!"

- Kaido -

Ma olen ülirahul ja tänulik! :)

Minule on see kõik olnud algusest peale täiesti sürreaalne seiklus. Paari vannipardi ujutamine Kadrioru kanalis viis välja profifotograafi tehtud superfotodeni... minust :) 

Annetust tehes läksin ju andma, aga täna tunnen, et tegelikult andsin väga vähe võrreldes sellega mida sain. Sain fotosessioonil osalemise kogemuse, sünnipäevaks üliägedad pildid (mul oli laupäeval sünnipäev), suhtlemiskogemuse ülilaheda inimesega ja korraliku litaka positiivset energiat pikaks-pikaks ajaks! 

portreed_noblessner_4.jpg
bottom of page