top of page

Ametiportreed kodulehel

Ettevõte on alati oma töötajate nägu ja esmamulje inimestest tekib sekunditega. Seega on väga oluline, millist pildikeelt võib leida Sinu kodulehelt inimeste kohta, kes kliendiga vahetult suhtlevad. Kvaliteente ja professionaalne ametiportree tõstab ettevõtte usaldusväärsust ja klient tajub personaalsemat lähenemist. Seetõttu on oluline oma ettevõttes tõsta esile need töötajad, kes seda väärtuslikku suhtlust loovad ja hoiavad. Ametiportreesid on võimalik pildistada nii fotostuudios Tallinnas kui ka mujal lokatsioonis vastavalt Sinu ametialale. Samas on väga oluline hoida kodulehe visuaal ühtses stiilis, mistõttu on parim lahendus planeerida fotosessioon ühele päevale.

Persoonibrändi pildid

Kui Sa oled üksikettevõtja ja vajad pilte persoonibrändi, perosnal branding, kujunemisel, siis saan Sind aidata nii fotodega kui ka kogu kogu visuaalse kontseptsiooni arendamisel. Persoonibrändi pildimaterjali loomine nõuab kindlasti rohkem isiklikku lähenemist, et leida kõige parem lahendus kandmaks edasi Sinu isiksust, väärtusi ja visiooni. Sinu brändi tugevus sõltub sellest, kas ja kuidas Sa paned inimesed enda peale mõtlema. Seega on väga oluline luua kõnekas visuaal, mis köidab kiirelt kliendi tähelepanu ja paneb Sinu peale mõtlema ka teisel ajahetkel.

 

Kui Sa oled inimene, kes tihti esineb meedias, kirjutab artikleid või arvamuslugusid, siis iga kirjatükki ilmestab kvaliteetne portreefoto. Igasuguse ettevõtmise alus on inimestevaheline suhtlus ja selle väärtustamine - kvaliteetne, hästi läbimõeldud portree aitab Sul jõuda rohkemate inimesteni ja kinnitada enda usaldusväärsust. 

 

Kirjuta mulle ja ma aitan Sul luua isikupärase kuvandi fotode keeles.

bottom of page