• Kristi

Fotosessiooni kinkekaardid


Taas on kätte on jõudnud see aeg, kus kõik muutub äkitselt rahulikuks, inimesed kõnnivad ringi headus südames ja aeg justkui hakkab peatuma. Kas Sa ka tunned seda?

See aasta on üsna erakordne oma sündmuste poolest ja ma isiklikult tunnen, kuidas mõned väärtused elus on palju olulisemaks saanud ning mõneti võib öelda, et see aasta on meelde tuletanud, mis on elus üldse tähtis. 2020 lubas aja maha võtta, enda sisse ja ümber vaadata.

Mõelda, mis/kes mind ümbritseb, mis/kes on minu meelt toidavad.


Juba aasta alguses tundsin, et tuleb midagi väga teistsugust - ees on ootamas uued tuuled. Midagi, millest tunnen tohutut rõõmu ja elujõudu. Ja nii juhtuski. Kõik pildistamised ja selleaastased kohtumised on olnud minu jaoks väga inspireerivad ja ma olen saanud iga fotosessiooniga tohutult positiivset energiat. Ma olen siiralt tänulik oma inimestele (klientidele) usalduse eest. Sel aastal ma lõpuks mõistsin enda väärtust fotograafina, nähes nii paljusid inimesi, peresid, kes leidsid taas tee minu juurde pildistama. 2020 oli mul õnn kaasa teha ka mitmes projektis, mis nõudsid väga suurt eneseületust, aga need kogemused tasusid end igati ära. Aitäh neile, kes sellistel hetkedel nõu ja jõuga toeks olid!


2020 jõudsin ma fotograafina, sellesse punkti, kuhu ma sisemiselt jõuda olen tahtnud juba mõnda aega. Arvestades sellega, et minu puhul on iseenda suhtes tegemist üsna armutu ja kärsitu perfektsionistiga, kes soovib kõike kohe ja praegu ning ei anna endale aega kogeda…siis nüüd olen aru saanud, et ka mul on seda aega vaja. Seetõttu annan endale juba mõned soovitused järgmiseks aastaks ette ära - naudi õppimist ja progressi, siis on õnn suurem, sest tulemus on ainult üks väike osa sellest tervikust. Ja ma soovitan seda Sinulgi teha, usu mind, see rikastab Sinu elu üsna palju :)


Jõulukuu toob tavaliselt kaasa ka suurema andmisrõõmu, inimesed muutuvad lahkemaks, ehk ka isetumaks - teine inimene muutub olulisemaks. Fotograafina on minu jaoks oluline sõnum, mida inimestele edasi anda see, et fotodel on väga suur väärtus. Esiteks ajalooline väärtus, sest need pildid jõuavad ka järgmiste generatsioonideni. Aga mitte ainult, see on väärtus ka Sinu enda jaoks - meenutada iseennast erinevatel eluetappidel.

Teiseks kogemuslik väärtus, milles mängin ka mina fotograafina suurt rolli. Ma olen alati olnud arvamusel, et minu juurde pildistama tulles peab inimene saama ka meeldejääva elamuse, sellise, et kui ma talle aastate pärast meelde tulen, siis ilmub huultele väike naeratus. Kasvõi seetõttu, et pärast seda pikka ja lohisevat tüüplauset “ma ei oska naeratada..ma tavaliselt ei naerata (mida ma küll ei usu!)…” , pressin ma ikka selle loomupärase muige kuskilt välja. Ja teate mis? 99% inimestest (eriti need kõige suuremad vastupunnijad:D) valivad alati välja ka selle naeratusega pildi! Aitäh nende naeratuste eest, need on kingitused minule! Ja teate, need ei ole lihtsalt naeratused - need on hetked, kus Sa tuled oma argipäevast välja ja oled Sina ise, ja seda täiesti võõra inimese ees! Ja iga kord pärast sellist sessiooni, teen ma endale high five - you made it!


Mul on hea meel, et 2020 andis mulle võimaluse toetada fotosessioonidega inimesi, kes vajasid neid mälestusi ehk rohkemgi, kui mõni teine. See tuletas mulle meelde, miks ma seda tööd teen ja see on olnud mulle tõeline kingitus.


Ma ise olen täielik kingituste maniakk. Mitte, et ma neid massiliselt teeks, pigem vähe, kõige olulisematele. Aga need tulevad alati südamest ja lähevad otse südamesse. Võib-olla on see keel, kuidas mina end kõige paremini väljendada oskan. Kui see on ka Sinu keel, siis ma võin Sulle rõõmuga appi tulla!


Aitan Sind fotosessiooni kinkekaardiga, millega on Sul võimalus kinkida oma lähedasele inimesele ilusaid hetki ja mälestusi tema praeguses eluetapis. Igal aastal on oma lugu, emotsioon ja meeleolu ning seetõttu kujundan ma enda kinkekaardid ka igal aastal uuesti. Ja ma pean tunnistama, et seekord tulid need täiesti minu nägu. Ja igale kaardile lisasin ma isiklikult ka väikese kullasära, sest väike helk silmades kulub igaühele ära :)

Kui Sul on soov üllatada endale kallist inimest minu kinkekaartiga, siis kirjuta mulle oma lugu - kellele kingitus läheb ja miks just Temale (või nendele). Seejärel saan Sulle välja pakkuda sobivad paketid, erinevas väärtuses, Sul oleks võimalik välja valida just endale sobiv variant :)


Kirjuta mulle!#fotograaf #fotosessioonid #kinkekaart #aasta2020