top of page
portree.jpg

fotograafist

Tere! Minu nimi on Kristi ja mul on võime peatada aeg. Ma loon fotosid, mida on alati võimalik uuesti vaadata - minna ajas tagasi ja taasavastada end selles hetkes iseendana.

Olles viimaste aastate jooksul fotografeerinud sadu inimesi, olen siiralt õnnelik, et mul on olnud võimalus osa saada nii paljudest emotsioonidest, tutvuda võrratute persoonidega ja aidata jäädvustada inimeste mälestusi iseendast.

"Minu eesmärgiks on luua portreefotosid, mis kõnelevad siiralt ja lihtsalt inimese ilust ja vabadusest näidata vahetuid emotsioone".

  • Facebook
  • Instagram

Minu lugu

Kõik, kes minu juures on käinud, teavad, et ilma siira naeratuseta nad minu juurest ei pääse. Mulle meeldib avastada inimese olemust ja tuua nad kasvõi korraks eemale sellest igapäevasusest ning püüda need hetked fotole. Pildistamine on intiimne ja haavatav protsess, mistõttu on alati suur rõõm, kui inimene on valmis end avama ja selles koostöös valmib isikupärane fotolugu.

Fotolooming peegeldab tihtilugu ka fotograafi ennast ja see kajastub ka inimestes, kes mu kaamera ette tulevad. Igaüks on loonud endale teatud minapildi, mis mõnikord vajab kinnitamist või hoopis ümberlükkamist. Seetõttu võib iseenda usaldamine fotograafile olla üsna vabastav protsess.

"Mida Sa näed, kui vaatad teist inimest? Ma näen värve. Ma näen rõõmu. Ma näen ilu. Ma näen elu positiivset vibe'i. Ma tean, milline näeb välja ilu, ma oskan seda märgata ja jäädvustada".

Suurima rõõmuga viin fotosessioone läbi välisruumis - looduses ja linnaruumis, sest see annab meile suurema vabaduse ja hea olemise. Fotostuudios pildistades kasutan foonina hästi neutraalseid taustu, kus tulemuseks on üsna klassikalised fotod, jättes alati esikohale inimese enda.

"See on minu lugu. Milline on sinu oma?"

Kristi.

Kontakt

Olen avatud erinevatele põnevatele fotoprojektidele!

(+372) 55 653846

bottom of page